• -25%
    Korff – Correctionist AntiWrinkle and Regenerating Rich Cream Korff - 1

Korff Correctionist Anti Wrinkle and Regenerating Rich Cream

Falë prezencës së zinkut reduktohet prodhimi i yndyrës dhe lëkura është më e pastër.

– Pa paraben

– Jo komedogjenik

– I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

– I testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe mërkur

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.