Korff Lifting Crema Effect

Perdorimi: Aplikojeni ne lekure te pastruar mire dhe te thate, duke e perhapur produktin me levizje rrethore derisa te perthithet ploteesisht.

Pa paraben

Jo komedogjenik

I testuar klinikisht dhe dermatologjikisht

I testuar per Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Merkur.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.