• -10%
    La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50+ Cream La Roche-Posay - 1

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50+ Cream

Ideale për llojet e lëkurës së pjekur dhe të ndjeshme, formula ndihmon në përmirësimin e pamjes së rrudhave, njollave të errëta dhe elasticitetit të lëkurës. Acidi Hyaluronic jep një shpërthim lagështie, ndërsa Niacinamide punon për të trajtuar zonat e hiperpigmentimit. PHE-Resorcinol mburret me vetitë e rishfaqjes për një çehre të ndritshme dhe të butë. Teknologjia Kundër Ndotjes dhe Kundër Oksidimit harmonizohen për t'i dhënë mbrojtje shtesë lëkurës. I mbushur me Ujin Termik të La Roche Posay, locioni i diellit ndihmon për të kompensuar thatësinë dhe shqetësimin. Ekspozimi i tepërt i diellit mund të përshpejtojë procesin e plakjes, prandaj ky krem dielli SPF50 vendos një mburojë kundër rrezeve të dëmshme.

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50+ Cream:

  • Ofron mbrojtje me spektër të gjerë SPF 50
  • Minimizon rrudhat dhe njollat e errëta dhe rrit elasticitetin e lëkurës
  • Ofron hidratim 24-orësh
  • Ngjyrë universale
  • Rimbush, hidraton dhe qetëson lëkurën
  • Ofron mbrojtje nga ndotja dhe oksidimi

Mënyra më e mirë për ta përdorur atë:

Përdorni çdo ditë. Vendosni një sasi bujare në fytyrë 30 minuta para ekspozimit në diell.

2 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.