Deridium eshte krem hidratues me efekt anti-rrudhe.Ne perberje ka bime si: Edera,Equiseto,Alchemilla te cilat nxisin sintezen e kolagjenit duke ndikuar kshu ne tonifikimin e lekures dhe zbehjen e rrudhave.

PERDORIMI:

Aplikohet mengjes edhe dark ne lekure te paster.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.