Kremi kombinon ekstraktin e Kapinokut (marrubium vulgare), që lufton plakjen dermo-toksike, me koncentratin anti-rrudhë Hyalu-3. Gjithashtu permban:

  •  Horehound: veprim i ngjashëm me proteinën NRF2, veprim detoksifikues, parandalon formimin e toksinave të reja dhe rrit metabolizmin qelizor.
  • Ekstrakt Sofora: anti-oksidant
  • Vaj Marula: hidratues

PERDORIMI.

Aplikohet ne mengjes ne lekure te pastert.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.