KremI kombinon ekstraktin e Kapinokut (marrubium vulgare), që lufton plakjen dermo-toksike, me koncentratin anti-rrudhë Hyalu-3.

Formula e saj është e pasuruar me ekstrakt pagoda me veprim antioksidant dhe pudër orizi me efekt matifikues. I prshtature per lekura normale dhe te kombinuara.

PERDORIMI:

 Aplikojeni në mëngjes në lëkurë të pastër.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.