Supra Radiance krem detoks rigjenerues është një krem nate që ndihmon në detoksifikimin dhe korrigjon rrudhat duke dhënë një lëkurë të rigjeneruar në mëngjes. Ky krem përmban:

  • Ektrakt kapinoku (marrubium vulgare) , i ngjashëm në strukturë me proteinën NRF2, që detoksifikon qelizat, parandalon formimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.
  • Koncentrati Hyalu-3: antirrudhë, me veprim zbutës, tonifikues dhe mbushës.
  • Ektrakt nga pema e mëndafshit: detoksifikues Acid laktik dhe glikolik: zbutës 

PERDORIMI:

 Aplikojeni në darkë në lëkurë të pastruar

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.