Redermic R

Vendoseni në mbrëmje në fytyrë dhe qafë, vetëm ose nëse lëkura ndihet e thatë në kombinim me një krem hidratues (së pari Redermic R, pastaj hidratuesi sipër pas 5-10 minutash). Shmangni zonën e konturit të syve, nëse kjo çon në acarim. Nëse ndodh ndonjë shqetësim gjatë përdorimit, hiqni aplikacionet në mënyrë që lëkura të rregullohet. Mos e përdorni së bashku me ndonjë retinoid tjetër.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.