• -10%
    RILASTIL - HYDROTENSEUR ANTIWRINKLE NOURISHING CREAM Rilastil - 1

Formulimi i tij, me shumë parime aktive të zgjedhura dhe inovative, vepron në mënyrë efektive kundër shenjave të kohës, duke ushqyer dhe lagështuar thellësisht edhe lëkurën e thatë dhe të stresuar.

TREGUESIT:

Veçanërisht i përshtatshëm për të trajtuar lëkurën e thatë dhe për një trajtim natën të lëkurës normale dhe të përzier.

VETEM PERDORIMI I JASHTEM

Nëse produkti bie në sy, pije tërësisht me ujë. Mbani larg nxehtësisë dhe mbyllur siç duhet.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.