• -10%
    VICHY - IDÉALIA NIGHT CREAM Vichy - 1
    VICHY - IDÉALIA NIGHT CREAM Vichy - 2

Trajtim nate që dhuron një lëkurë ideale që nga zgjimi i parë, lëkura është dukshëm më e rigjeneruar, e çlodhur, e freskët dhe e ndritshme.

Veprimi i saj konsiston në një rigjenerim më të mirë qelizor dhe duke reduktuar mbajtjen e lëngjeve dhe ruajtur funksionin e barrierës dhe duke ushqyer lëkurën.

Kremi permban :

  • LHA: element eksfoliues i patentuar që mundëson rigjenerimin qelizor në epidermë. Qelizat e vdekura eleminohen, lëkura është më e butë dhe uniforme.
  • Acid Hialuonik dhe Glicurrulic: i dyti, derivat i likuorices, ka veti zbutëse dhe është në gjëndje të mbrojë acidin hialuronik që gjëndet në lëkurë.
  • Vitamina B3 dhe vaji i pjeshkës: rivendosin barrieren në epidermë.
  • Kafeina dhe Adenozina: aktivizojnë mikroqarkullimin.

PERDORIMI:

Këshillohet te mbani ne dore nje sasi te vogel te produktit dhe me pas  e aplikoni ngadalë në të gjithë fytyrë dhe qafë duke e masazhuar derisa të përthithet.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.