VICHY LIFTACITV COLLAGEN SPF 25

Falë përbërësve aktivë të tij me performancë të lartë [Peptidet kundër plakjes së lëkurës + Vitamina C], rrudhat mbushen, konturet rivendosen dhe pamja e fytyrës unifikohet.

Efektivitet i dëshmuar dhe i dukshëm anti-rrudhë:

Menjëherë: tonifikim + 52% *

Pas 4 javësh: rrudha -16% **

Pas 8 javësh: ulje e pigmentimit dhe tërheqje e lëkurës. Hipoalergjnik. I testuar në lëkurë të ndjeshme

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.