• -10%
    VICHY - Liftactive Anti-oxidant serum Vichy - 1
    VICHY - Liftactive Anti-oxidant serum Vichy - 2

Serum anti-oksidant i pasur me  15% Vitaminë C të pastër!

Formula përmban:

  • përbërësve aktivë vitamina C+E,
  • polifenole të Maritime Pine
  • Acid Hialuronik te fragmentuar

te cili jep rezultate të provuara klinikisht në vetëm 10 ditë. 

Lëkura është më e tonifikuar, me ndriçim dhe me pak vija të holla. Lufton shenjat e moshës dhe lodhjesTonifikon lëkurën. Jep shkëlqim

PERDORIMI:

Aplikoni 4-5 pika Liftactiv fresh shot në pëllembën e dorës tuaj dhe aplikojeni në fytyrë të pastër e të thatë, duke evituar konturin e syve, një herë në ditë për 10 ditë. Rekomandohet të aplikoni një krem mbrojtës me të paktën SPF 15 që ta mbroni lëkurën nga rrezet UV.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.