Krem anti-rrudhë dhe tonifikuese, me efekt lifting që korrigjon rrudhat dhe ushqen në thellësi lëkurën.

Liftactiv Supreme ka:

  • një veprim zbutës të menjëhershëm, formula përthithet shpejt dhe jep një ndjesi freskie dhe  komforti në lëkurë.
  • kombinimi  Kafeinë me Rhamnoze, një sheqer natyral,  qe ushqen dhe rigjeneron lekuren.
  • Uji termal Vichy forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës, rigjeneron dhe zbut.

PERDORIM

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë të pastruar.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.