Formulim i krijuar peer femrat ne periudhen e menopauzes.

Ndihmon ne:

  • forcimin e barrires mbrojtese se lekures fale ujit termal VIchy
  • zbeh rrudhat fale Pro-xylane
  • hidraton lekuren dhe rrit elasticitetin fale Acid hialuronik

PERDORIMI:

Aplikohet ne mengjes ne fytyre te pastert.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.