• -10%
    Vichy- NORMADERM ANTI AGE Vichy - 1

Vichy NORMADERM ANTI AGE

Nga fillimi i të 30-ave, gratë me lëkurë të yndyrshme dhe / ose lëkurë të prirur për njolla mund të duhet të luftojnë me një problem tjetër: Rrudhat e para tani janë bashkimi i njollave të lëkurës, zonave me shkëlqim, skuqjes dhe poreve të zgjeruara që ekzistojnë ende.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.