Vich Slow Age Night Cream

Formuluar për t’u përdorur gjatë natës për të rigjeneruar dhe rioksigjenuar lëkurën, ky xhel me ngjyrë karamel ka një ndikim të dukshëm në lëkurë, pasi rrit shkëlqimin, zvogëlon rrudhat dhe vijat e holla dhe zbut lëkurën. Natë për natë lëkura rikuperohet nga dëmtimet e jetës së përditshme dhe brenda 2 muajve është provuar klinikisht që zvogëlon vijat e holla me 25% dhe zvogëlon pigmentimin me 14%. Gjithashtu, 92% e përdoruesve deklarojnë se lëkura duket më e butë në mëngjes. Testuar nën kontrollin dermatologjik, ky xhel është i përshtatshëm për të gjitha lëkurat, përfshirë edhe ato të ndjeshme. Cilësia shkrihet menjëherë kur është në kontakt me lëkurën dhe absorbohet shpejt, duke mos lënë gjurmë të yndyrshme.

Si të përdoret

Kremi dhe maska e natës Vichy Slow Age mund të përdoret si krem ose si maskë. Për ta përdorur si krem, vendosni çdo natë një shtresë të hollë të këtij produkti në mbrëmje, në lëkurën e pastruar. Për ta përdorur si maskë, vendosni një herë në javë një shtresë bujare dhe lëreni produktin të rrijë për 10 minuta, duke hequr çdo tepricë me Vichy Thermal Water dhe një shtupë jo të endur.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.