BIOCLIN Bio Squam 

Sistemi ekskluziv i pastrimit të butë dhe pa agjentë agresivë të shkumëzimit siguron një veprim efektiv dhe delikat duke respektuar lëkurën më të ndjeshme.

• Pa SLES dhe SLS

• Pa ngjyra

• Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

• Testuar për nikel, kobalt, krom, palladium dhe merkur *

Si të përdorni:

Shpërndani në flokë të lagur, masazhoni butë flokët dhe lëkurën e kokës dhe më pas shpëlajeni.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.