BioNike Defence Antiforfora Shampoo

Si të përdorni:

Trajtim intensiv: përdorni çdo ditë të dytë, duke lënë të paktën 2 minuta para shpëlarjes. Mirëmbajtja: përdorni dy herë në javë.

Përmban:

Piritioni i zinkut: aktivitet rregullues i sebumit dhe antifungal. Zbut fenomenet irrituese, zvogëlon intensitetin e zbokthit dhe manifestimeve të kruajtjes.

Ciklopiroksolamina: pengon përhapjen e Malassezia furfur, një kërpudhat që konsiderohet si shkas për shkallëzimin e tepërt të kokës.

Zink PCA: aktivitet rregullues dhe hidratues i sebumit.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.