Ducray Kelual DS Anti-Dandruff Treatment Shampoo

Shampoja e trajtimit kundër zbokthit Kelual DS tregohet për gjendje të rënda të zbokthit të përsëritur që shoqërohen me skuqje dhe kruajtje të kokës. Acidi β-glikirretinik qetëson kruajtjen dhe skuqjen në mënyrë të qëndrueshme. Kombinimi cikloprixolaminë 1.5% dhe zinku pirition vepron në mënyrë efektive në malassezia, duke kufizuar përhapjen e tyre. Keluamid punon në sipërfaqe për të hequr zbokthin e bllokuar dhe pastruar skalpin e kokës. Kruajtja qetësohet nga aplikimi i parë. Skuqja qetësohet dhe zbokthi eliminohet përgjithmonë. Shampoja e ribalancimit Elution ka një bazë larje veçanërisht të butë, e kombinuar me përbërësit e tij aktivë qetësues, për të pastruar butësisht lëkurën e kokës dhe për të kufizuar rrezikun e përsëritjes së zbokthit.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.