ESI Rigenforte Anti-Dandruff Shampoo

Dozimi i duhur i surfaktantëve dhe pH fiziologjik i formulimit lejojnë një pastrim të butë që nuk dëmton lëkurën e kokës; ka një efekt ‘Rebound’, duke zgjidhur problemin e zbokthit, duke respektuar ekuilibrin normal të lagështisë së lëkurës. Veprimi i tij specifik për trajtimin e zbokthit është për shkak të pranisë së Piroctone olamine, e cila ka një efekt antimikotik, duke luftuar në mënyrë efektive vetë formimin e zbokthit, së bashku me përbërësit e tjerë aktivë të saj.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.