Formulë e pasur për të qetësuar dhe qetësuar lëkurën shumë të thatë të prirur për ekzemë dhe kruajtje të dermatitit atopik

Cilësi e pasur, e butë, jo-yndyrore mbyll lagështinë dhe rikthen barrierën e lëkurës

PH fiziologjik lejon hidratim të butë

Një ndjekje ideale e kortikosteroideve

Miratuar nga Shoqata Kombëtare e Ekzemave

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.