Redukton kruajtjet, skuqjet dhe qetëson irritimet e lidhura me hiper reaktivitetin e lëkurës Cer-Omega, kontribojnë në ushqyerjen dhe përforcimin e filmit hidrolipidik mbrojtës të lëkurës, duke e bërë atë të rezistojë më mirë agresioneve të jashtme. Uji Termal Avène qetësues dhe antiirritues zvogëlon ndjesinë e diskomfortit dhe qetëson lëkurën.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.