Kompleksi l-modulia lejon të zvogëlojë dhe qetësojë ndjesitë e kruajtjes, zvogëlon skuqjen dhe acarimet për shkak të hiperreaktivitetit të lëkurës. Cer-Omega lejon riparimin dhe ushqimin e lëkurës, duke forcuar filmin e saj mbrojtës. Lëkura është e butë dhe e rehatshme, më rezistente ndaj agresioneve të jashtme.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.