Dermedic Krem Hidrautes per Lekuren e Bebeve

Udhëzimet për përdorim:

butësisht aplikoni përgatitjen në lëkurën e pastruar të fytyrës dhe / ose trupit. Rezultatet më të mira arrihen duke përdorur përgatitjen disa herë në ditë.

Përbërësit aktivë:

Vaj liri me acide yndyrore esenciale Omega 3, Omega 6, Omega 9, vaj bajame, vaj ulliri, Allantoin, D-Panthenol, Vitaminë E, Glicerinë, Ekstrakt kamomili

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.