FREZYDERM BABY LIQUID TALC

Thith lagështirën sipërfaqësore dhe mbron lëkurën nga kontakti me irrituesit pa shkaktuar dehidrim, ndërsa ka veprim anti-inflamator dhe qetësues. Idealshtë ideale për trajtimin e irritimeve të shkaktuara nga të brendshmet (sytjena) por edhe për trajtimin e djersitjes së rëndë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.