Lipikar Huile Lavante

Menjëherë qetëson ndjesitë e kruajtjes në dush, nga foshnjat tek të rriturit.

Testuar në lëkurë të prirur për ekzemë atopike.

I përshtatshëm për skalpin e kokës së foshnjave dhe zonat intime.

Nuk irriton sytë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.