Mustela Stelatopia Cleansing Cream

Kremi Pastrues Stelatopia i Mustela përmban 98% përbërës natyralë. Isshtë i përshtatshëm për përdorim që nga lindja e tutje.

• Pastron butësisht dhe lë një film mbrojtës në lëkurë.

• Qetëson ndjesitë e shqetësimit, ngushtësisë dhe kruajtjes.

• Mbron nga efektet e tharjes së larjes.

• Anti-acarim

• E lë lëkurën të butë, të zhdërvjellët dhe të rehatshme

• Veshje organike e vajit të lulediellit, përbërës aktiv i patentuar: me veti qetësuese që ndihmon lëkurën të rikrijojë filmin e saj mbrojtës.

• Avocado Perseose, përbërës aktiv natyror i patentuar: mbron barrierën e lëkurës, hidraton dhe ruan pasurinë qelizore të lëkurës.

• Glicerinë me origjinë natyrale: me veti hidratuese.

• surfaktant i butë: pastron butësisht për të shmangur efektin e tharjes së lëkurës.

• Pa aromë.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.