• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Përkujdesje e formuluar specifikisht për hidratimin e lëkurave të thata dhe shumë të thata.

Përmban Ujë Termal Vichy, Acid Hialuronik me origjinë natyrale dhe Mannose duke forcuar hidratimin dhe zvogëluar humbjen e ujit të lëkurës.

. Lëkura është e hidratuar për 24orë, është më me ndriçim dhe poret ngushtohen. Formulë hipoalergjike. E testuar nën kontroll dermatologjik.

PERDORIMI:

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.