Nutrilogie është një kujdes i përditshëm që kombinon efektivitetin me një ndjesi jo të yndyrshme për të dhënë një brez të ri të teksteve ultra-depërtuese. Jo me yndyrë. Një hidratues ultra-intensiv i fytyrës për lëkurë shumë të thatë. Teknologjia e patentuar Sphingo-Lipid ndihmon në kompensimin e mungesës së lipideve në lëkurë të thatë ndërsa ndihmon në kufizimin e humbjeve të mëtejshme të ujit. Kjo krem ​​për fytyrën është gjithashtu e pasuruar me acide yndyrore thelbësore ushqyese dhe vajra bimorë për të ndihmuar në mbajtjen e lagështisë në lëkurë. Ultra-krem, cilësi e shkrirjes absorbohet shpejt në lëkurë, duke e lënë lëkurën të qetësuar dhe të rehatshme. Jo i yndyrshëm. Jo ngjitëse. Testuar nga alergjia. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme. Testuar nën kontrollin dermatologjik. 

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.