• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

LRP - TOLERIANE ULTRA FLUID

3 700,00 Lekë
3 515,00 LekëRuaj 5%

KREM HIDRATUES PER LEKURE NORMALE-MIKSE ME EFEKT QETESUES

Sasia

Toleriane ultra fluid ne saje te ujit  termal La Roche-Posay  qetëson lëkurën me një numër të limituar të përbërësve hidratues të përzgjedhur me kujdes.

Rezultati është një formulë e lehtë, qetësuese, që depërton lëkurën me lehtësi.

PERDORIMI:

 Aplikojeni në fytyrë dhe qafë në mëngjes dhe ose në mbrëmje.

3337872414091
100 Artikuj