- Hidratohet për 48 orë. Riparon dhe mbron barrierën e lëkurës.

- Zbut intensivisht. Qetëson dhe zvogëlon irritimet e lëkurës. Heq lëkurën nga ngushtësia, ndjesi shpimi gjilpërash, thatësi dhe skuqje të herëpashershme.

3337875578486
98 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.