• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

TRUDI LETRA TE LAGURA

320,00 Lekë
304,00 LekëRuaj 5%

Trudi – Letra te lagura

Sasia

Një produkt i domosdoshëm për tu mbajtur gjatë ndërrrimit të pelenave. Letrat e lagura Trudi falë copës shumë të butë, kujdeset për lëkurën e bebes me shumë delikatesë duke lënë në lëkurë një shtresë të lehtë hidratuesi me nektarin e luleve.

Ideale gjithashtu për duart dhe fytyrën e fëmijës.

2995 Artikuj

Ndoshta mund të pëlqejë edhe