Ana e stampuar ndihmon në pastrimin e thellë, ndërsa ana e lëmuar përkëdhel lëkurën duke hequr çdo papastërti. Në dispozicion në pako me 16 copë, ato janë të dizajnuara nga Chicco si për ndërrimin e pelenave ashtu edhe për pastrimin e duarve dhe fytyrës së foshnjës. Në fakt, pecetat e disponueshme pastruese janë të buta në lëkurë falë formulës me lule lotus.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.