Magnes Active

Magnezi është një lëndë ushqyese jetike që përfshihet në shumë procese të ndryshme metabolike. Minerali mbështet funksionin normal të muskujve, kockave dhe nervave dhe ndihmon në zvogëlimin e lodhjes dhe lodhjes. Meqenëse trupi nuk mund të prodhojë vetë magnez, një furnizim i mjaftueshëm përmes ushqimit është shumë i rëndësishëm. Kërkesa ditore e magnezit lehtë mund të mbulohet me një shkop direkt. 

Aplikacion:

Vendosni përmbajtjen e një shkopi direkt në gjuhë një herë në ditë dhe lëreni të tretet ngadalë në gojën tuaj.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.