• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Avene – Couvrance Compact (SPF 50)

3 200,00 Lekë
3 040,00 LekëRuaj 5%

COUVRANCE COMPACT (SPF 50)

Sasia

Produkte fotombrojtëse që sigurojnë një mbrojtje të gjerë përsa i përket spektrit UV, që përmbajnë 100% ekrane minerale të qëndrueshme dhe efikase në kohë falë bashkimit ekskluziv të përbërësve të krijuar nga kërkimet Pierre Fabre:

*Pretocopheryl, pararendësi i vitamines E (anti-oksidues i fuqishëm) për të mbrojtur qelizat nga radikalet e lira,

*Ujë Termal Avène me veti qetësuese dhe anti- irrituese.

100 Artikuj