Filtrat aktiv

Lierac - Premium Supreme Mask

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 8 150 LekëÇmimi 7 335 Lekë -10%
Shtoni në shportë
Availability: Out of stock

Premium Supreme Mask vepron kunder rrudhave te thella,poreve,njollave. Ne perberje te saj ka 10% acid hialuronik me vetu ushqyese ,hidratuese dhe mbushes se rrudhave. Pemium Cellular i perbere nga hekzapeptide,terpenoide,ekstrakte te luleve vepron kundershanjave te moshes duke rikthyer pamjen rinore ne lekure.

Lierac - Supra Radiance Peeling Mask

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 850 LekëÇmimi 5 265 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Lierac Supra Radiance Double Peeling Radiance Mask është një maskë me lëkurë të dyfishtë që lejon rinovimin e qelizave për të përmirësuar strukturën e lëkurës, rigjallëruar lëkurën dhe për të rritur efektivitetin e trajtimeve të tjera.

Lierac - Hydragenist SOS Hydrating Mask

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 060 LekëÇmimi 3 654 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Kjo maske  oksigjenon dhe rifreskon duke zbutur rrudhat dhe vijat e holla. Hidratimi i saj  bazohet në tekniken estetike të oksigjenimit të indeve, është e pasur me kompleksin Hydra O2, acid hialuronik,gjethe të Vernonia dhe Koncentrat Vitaminash e Mineralesh. 

Lierac - Lumilogie Brightening Mask

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 900 LekëÇmimi 3 510 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Frymëzuar nga teknikat e kombinuara estetike të LED dhe peeling, kjo maskë ndriçon menjëherë dhe barazon fytyrën në sajë të përbërësve aktivë specifik që veprojnë kundër njollave në procesin e formimit, të dukshëm dhe të përhapur. 

Product added to compare.