• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Lierac - Lumilogie Brightening Mask

3 900,00 Lekë
3 705,00 LekëRuaj 5%

MASKE TRAJTUESE E NJOLLAVE DHE UNIFIKUESE E NGJYRES SE LEKURES.

Sasia

Maska ndihmon ne elminimin e njollave ne lekure.Ne perberje te saj ka nje grup enzimash te cilat eleminojne qelizat e vdekura nga lekura.Ky veprim me pas pasohet nga nje perberes i cili ben te mundur eleminimin e njollave

PERDORIMI:

Aplkohoni nje sasi te vogel maske ne lekure te paster.Lihet te veproje per 10minuta dhe shplahet me uje te bollshem.

100 Artikuj