• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Ky krem i butë risipërfaqësues përmban acide alfa hidroksi dhe vitamina.

Butësisht ndihmon të rafinojë sipërfaqen e lëkurës që shfaq shenja të plakjes duke hequr qelizat e vdekura nga sipërfaqja dhe duke nxitur rigjenerimin qelizor.

100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.