• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Një maskë e bardhë me argjil e dizenjuar për lëkurë të yndyrshme dhe mikse.

Ndihmon që të pastrojë poret nga papastërtitë dhe të përthithë yndyrën e tepërt.

Përmban një përbërës biotech të derivuar nga bimet me veti anti-bakteriale, anti-inflamatore dhe efekt ngushtues tek poret dhe lëkura.

7 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.