• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

SKINCODE Overnight Brightening Mask

5 700,00 Lekë
5 415,00 LekëRuaj 5%

OVERNIGHT BRIGHTENING MASK

Sasia

Maska permban  Vitamin B3 dhe kompleks të derivuar nga bimë alpine për të ndihmuar në zbehjen e njollave të errëta te lekures gjate nates.

Lekura duket uniforme dhe plote shkelqim.

Aplikojenu cdo mbremje ,ose kur te jete e nevojshme. Perthithet lehtesisht nga lekurasi rezultat i formulimit te saj gel-cream.

99 Artikuj