Kompleksi AHA-BHA shoqërohet me grimca eksfoluese, zhbllokon poret dhe ndihmon në eleminimin e njollave të lëkurës. Monolaurina rregullon hiperprodhimin e sebumit, kaolina siguron efekt të menjëhershëm matifikues. Uji Termik Avène rikthen të gjitha vetitë e tij qetësuese dhe anti-irrituese.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.