• -10%
    Bionike - Defence Mask Instant Hydra BioNike - 1
    Bionike - Defence Mask Instant Hydra BioNike - 2

 Si maskë gjumi: vendoseni 1-2 herë në javë në një shtresë të hollë dhe lëreni të veprojë brenda natës. Për një efekt SOS: aplikojeni me bollëk, lëreni të veprojë për 10 minuta dhe hiqni çdo tepricë, butësisht lyejeni me një ind. Ekstrakti i malakitit: i pasur me elementë gjurmë, forcon mbrojtjen antioksiduese të lëkurës

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.