Maska qeteson dhe redukton skuqjen ,djegien dhe kruarjne fale efektit anti-inflamator.

Pastron lekuren e thate e te demtuar duke rritur nivelet e hidratimit dhe perforcuar mekanizmin mbrojtes te vete lekures.

PERDORIMI:

Aplikoni rreth 10-15ml sasi produkti ne fytyre,qafe,dekolte dhe lereni te veproje per 15min.Pjesen qe mbetet ne lekure masazhojeni deri ne perthithje te plote ose hiqeni me nje pecete pastrimi te njomur me uje te ngrohte.

5 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.