DR.GRANDEL Moisture Mask

Aplikoni nje sasi rreth 2 lugë çaji në fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit rutine dhe lërini për rreth 3-5 minuta. Hiqni çdo mbetje me një sfungjer të lagur.

Kjo maskë është veçanërisht freskuese kur mbahet në frigorifer. Kështu i jep lëkurës një goditje shtesë të freskisë, veçanërisht në muajt e verës. Në këtë rast as maska nuk ka nevojë të hiqet.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.