Maska ndihmon ne elminimin e njollave ne lekure.Ne perberje te saj ka nje grup enzimash te cilat eleminojne qelizat e vdekura nga lekura.Ky veprim me pas pasohet nga nje perberes i cili ben te mundur eleminimin e njollave

PERDORIMI:

Aplkohoni nje sasi te vogel maske ne lekure te paster.Lihet te veproje per 10minuta dhe shplahet me uje te bollshem.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.