Lierac Supra Radiance Peeling Mask

Maske rigjeneruese dhe tonifikuese e lekures.Kjo maskë përmban principe aktive si:

  • Ektrakt kapinoku (marrubium vulgare) , i ngjashëm në strukturë me proteinën NRF2, që detoksifikon qelizat, parandalon fromimin e toksinave të reja dhe riaktivizon metabolizmin qelizor.
  • Koncentrati Hyalu-3: antirrudhë, me veprim zbutës, tonifikues dhe mbushës.
  • Mikrokristale me origjinë vullkanike: veprim mekanik
  • eksfoliues AHA: eksfoliues me veprim kimik 

PERDORIMI:

Aplikojeni në lëkurë të pastruar një herë në javë duke shmangur zonën rreth syve. Lëreni të veprojë për 5 minuta. Masazhojeni fytyrën me lëvizje rrethore të lehta. Shplajeni me ujë

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.