Një maskë e bardhë me argjil e dizenjuar për lëkurë të yndyrshme dhe mikse.

Ndihmon që të pastrojë poret nga papastërtitë dhe të përthithë yndyrën e tepërt.

Përmban një përbërës biotech të derivuar nga bimet me veti anti-bakteriale, anti-inflamatore dhe efekt ngushtues tek poret dhe lëkura.

7 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.