Dy lloje të argjilës së bardhë: Kaolin & Bentonite Aloe Vera Allantoin Uji Mineral termik VICHY Rinovimi i Lehtë i Lëkurës 87% * Lëkurë e Pastër 91% Ndjenjë e butësisë 91% Ndjenjë e mos tharjes 74% Në 1 muaj Poret më pak të dukshme 79% Efektive ndotës 92% Efekt mat efekt në 2 dhe 4 orë.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.