Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * 15% zbritje normale +10% nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh
 Qumësht pastrues i dyfishtë sherben:
  • heq makijazhin nga fytyra dhe sytë dhe
  • pastron duke zbutur lëkurën. 
PERDORIMI:
 Aplikojeni në lëkurë me anë të një tamponi pambuku. Nuk është e nevojshme të shplahet.
100 Artikuj

in the same category

2 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.