• -5%
    BioNike - DEFENCE SUN Baby&Kid 50+ BioNike - 1

BioNike DEFENCE SUN Baby&Kid 50+

Projektuar për të mbajtur filtrat në sipërfaqen e lëkurës, garanton mbrojtje uniforme dhe të spektrit të gjerë (UVA-UVB). Kompleksi special Raksaa ndihmon në parandalimin e dëmtimeve nga radikalet e lira, forcon mekanizmat natyrorë të mbrojtjes së lëkurës, duke promovuar adaptimin gradual të saj në diell. Produkt shumë i tolerueshëm, pa gluten, parfum dhe konservantë; testuar për nikel.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.